קומיון - עולם הטלקום של ישראל
 הפוך לדף הבית  הוסף למועדפים  שלח לחבר  RSS
האימייל האדום חיפוש באתר

כיצד אוזניות אלחוטיות יכולות לסייע במשרד?

פורסם: 15/3/2016

כאשר נמצאים בסביבה של משרד רואים כי ישנה חשיבות רבה לסדר של הארגון אשר מייצר סביבת עבודה שמסייעת לביצוע המשימות בצורה הכי טובה שאפשר, לכן ישנו תכנון מוקפד ביותר על ידי מעצבת פנים שלוקחת בחשבון את אזורי העבודה השונים החל מאזור קבלת הפנים ועד לאזור חדר הישיבות ומביאה את אביזרי העבודה שכל עובד צריך כדי לייצר עבודה ברמה הנדרשת.

אחד המקומות שבהם חשוב מאוד להעניק לעובדים בדרגים השונים את כל האמצעים הנוחים החל מכיסאות ארגונומיים וכלה באוזניות אלחוטיות הוא מוקד טלפוני אשר מכיל עשרות ולעתים מאות של נציגים שכל היום רק מבצעים מענה טלפוני לכמות גבוהה מאוד של שיחות מלקוחות החברה.

האינטרס של התייעלות מביא כל בעלים של עסק המנהל את המוקד הזה לחפש אחר הפתרונות הרלבנטיים שיהפכו את המוקד למוביל בתחומו הרבה בשל כל הפריטים שבהם מבצעים העובדים שימוש במהלך יום שלם של עבודה טלפונית. עד כמה אוזניות אלחוטיות יכולות לסייע במטרה חשובה זאת? המשיכו לקרוא ותבינו.

עבודה נעימה עם אוזניות אלחוטיות

במצב של היום נראה כי מירב העבודה של רוב העובדים בדרגים הנמוכים והגבוהים מתבצעת בישיבה, אם במשרד מפואר ואם בתא קטן.

דבר זה מגדיל את רמת החשיבות של הנוחיות עבור העובד אשר צריך לקבל סביבת עבודה ארגונומית מבחינת המקלדת, מסך המחשב, כסא הישיבה וגם באופן שבו הוא עונה לשיחות שכבר מזמן עבר אל אוזניות חוטיות כאשר בתי העסק שבוחרים להשקיע בנוחיות העובדים בוחרים אף ברכישה של אוזניות אלחוטיות כדי שלא תהיה שום מגבלה בעת מתן השירות ללקוחות הרבים שמתקשרים.

כך הנציג יכול להתחבר במהירות אל השיחה ולא יהיה עסוק בפרימה של קשרי החוטים אשר כל הזמן נכרכים האחד בשני מן בסיס היחידה אל האוזנייה עצמה והוא יהיה מרוכז לגמרי בשיחה עם הלקוח ובמעבר מהיר בין כל הנדרש על מנת להעניק לו את השירות הטוב ביותר שאפשר.

הלקוחות תמיד צודקים? כן!

זה לא נעים להמתין על הקו בזמן שמנהל צריך לגשת אל הטלפון או שנציג צריך לקום מן העמדה ולשים מוזיקת המתנה בזמן שהלקוח ממתין לבדיקה של דבר מה. ברגע שנותן שירות עונה ללקוחות הוא צריך לעשות מקסימום של פעולות בצורה כמה שיותר מהירה ומבל לעכב את הלקוחות על הקו בהמתנה עם צלילי הסימפוניה החמישית של בטהובן מבלי לדעת מה קורה והאם הנציג שכח מהם.

כאשר נותני שירות נמצאים עם אוזניות אלחוטיות הם יכולים לשמור על קשר רציף עם הלקוח שנמצא בצד השני של הקו וליידע אותו לגבי פקס שהגיע, זמן שפנוי קביעת פגישה וכדומה. כל זאת מבלי לנתק את הקשר הטלפוני לרגע מכיוון שאוזניה אלחוטית ממשיכה לשמור על תקשורת עד מאה מטרים מן הבסיס של הטלפון.

 

מאמרים נוספים

אפשרויות גיוס הון להייטק

אפשרויות גיוס הון להייטק

עיצוב אלבומים באינטרנט - כל אחד יכול

עיצוב אלבומים באינטרנט - כל אחד יכול

על תקלות האייפון הנפוצות

על תקלות האייפון הנפוצות

רכישת מכשיר סלולאר

רכישת מכשיר סלולאר

הכל על הקמת מוקד אנושי וטכנולוגי

הכל על הקמת מוקד אנושי וטכנולוגי

הסמארטפון ככלי היעיל ביותר ללמידה בבית הספר

הסמארטפון ככלי היעיל ביותר ללמידה בבית הספר

כמה מרוויח בונה אפליקציה?

כמה מרוויח בונה אפליקציה?

הצורך הגובר של השוואת מחירי סלולר

הצורך הגובר של השוואת מחירי סלולר

איך לבחור חבילות סלולר לחו

איך לבחור חבילות סלולר לחו"ל?

רכישת מכשיר סלולאר

רכישת מכשיר סלולאר

הצטרפו לרשימת תפוצה
כל הזכויות שמורות Copyright © 2008 - קומיון – עולם הטלקום של ישראל הקמת אתרים ע"י הקמת אתרים