קומיון - עולם הטלקום של ישראל
 הפוך לדף הבית  הוסף למועדפים  שלח לחבר  RSS
האימייל האדום חיפוש באתר

היתרון ברכישת מכונת צילום משולבת למשרד

פורסם: 15/5/2017

התנהלות יומיומית כוללת פעמים רבות השקעה לא קטנה במגוון רחב של אביזרים טכנולוגיים. לעיתים יש לרכוש פריט חדש על מנת להבין עד כמה זה יכול לייעל את העבודה היומיומית. כך, באמצעות רכישה של מכשיר אחד המאפשר לבצע מספר פעולות בו זמנית, אפשר לחסוך גם במקום, גם בזמן ולעיתים גם בהוצאות. השאלה האולטימטיבית היא כיצד להשיג מטרה זו – באמצעות רכישה של מספר אמצעים שכל אחד מהם אחראי על תפקידו, או בהשקעה נוספת במכשיר משולב אחד?

עד כמה מכונת צילום חשובה לעבודה המשרדית?

אין ספק שבכל משרד שוררת מציאות ייחודית משלו, אך קיימות מספר פעולות שתמיד חיוניות לפעילות תקינה בכל עת. ללא אפשרות להדפיס מסמכים חשובים לחתימה, לשליחה פיזית או לתיוק בספרים של המשרד – העבודה עשויה להתעכב בשל קשיים רבים. משרדים רבים זקוקים גם למכשיר פקס המאפשר העברה של את המידע וקבלתו במהירות גם אם אמצעי זה נחשב למיושן במקצת. כך, מכונת צילום מתפקדת לרוב כאיחוד של שניהם. בנוסף, איכות הסריקה הגבוהה של מכונות הצילום המודרניות מאפשרת להן לתפקד גם בתור סורקים.

לרכוש או לשכור?

העולם המודרני מציע לנו אפשרות לשכור אביזרים רבים במקום לרכוש פריט אחד העולה הרבה. יחד עם זאת, רבים יסכימו שרכישה מהווה השקעה חכמה יותר. הסיבה היחידה לשכור פריט כלשהו היא על מנת לבדוק האם הוא באמת תורם למשרד כפי שחשבתם, כיוון שבכל הקשור לתשלום של סכומים גדולים, תמיד ניתן לפרוס את מלוא הסכום לתשלומים ולשלם סכום חודשי בדומה להשכרה, רק שמדובר בפריט השייך לכם. רכישה של מוצר שנמצא כעת בשיא העדכניות שלו היא ההשקעה הנכונה ביותר, משום שמדובר באביזר שישמור על הרלוונטיות שלו לכמה שנים טובות. אין ספק שתמיד מופיעים חידושים בשוק, אך בסופו של דבר מה שדרוש למשרד הוא מכונת צילום משולבת עם פקס, עם טלפון, עם סורק ועם קישוריות אלחוטית לעבודה זורמת ונוחה.

היתרונות המובהקים של מכונת צילום משולבת במשרד שלכם

על מנת ליהנות מכל היתרונות של הטכנולוגיה הדיגיטלית העכשווית, כדאי לרכוש את המכשירים המתקדמים ביותר בתחום, לרבות מדפסות לייזר המאפשרות הדפסה הרבה יותר מהירה והרבה יותר מדויקת. כמו כן, מדובר במכשיר יקר – אך תחזוקתו זולה יותר מאשר מדפסות הדיו הזקוקות לחלופה מהירה של הטונרים. בסופו של יום, מכונת הצילום תאפשר לבצע את כל העבודה מהר, בלי לצאת מהמשרד ואפילו מבלי להפסיק כל פעילות אחרת. הדבר יקל על כל השותפים למלאכה, החל מהמזכירות ועד למנהלי המשרד הראשיים.

מאמרים נוספים

פתרונות לחיסכון ויעילות בהוצאות הארגון

פתרונות לחיסכון ויעילות בהוצאות הארגון

תפקידה של מערכת בינה עסקית בארגונים

תפקידה של מערכת בינה עסקית בארגונים

היתרון ברכישת מכונת צילום משולבת למשרד

היתרון ברכישת מכונת צילום משולבת למשרד

סטארט-אפ החודש: innerActive - פרסום סלולרי

סטארט-אפ החודש: innerActive - פרסום סלולרי

סטארט-אפ החודש: Mo'Minis

סטארט-אפ החודש: Mo'Minis

סטארט-אפ החודש: WeFi

סטארט-אפ החודש: WeFi

סטארט-אפ החודש: Spikko

סטארט-אפ החודש: Spikko

הצטרפו לרשימת תפוצה
כל הזכויות שמורות Copyright © 2008 - קומיון – עולם הטלקום של ישראל הקמת אתרים ע"י הקמת אתרים