קומיון - עולם הטלקום של ישראל
 הפוך לדף הבית  הוסף למועדפים  שלח לחבר  RSS
האימייל האדום חיפוש באתר

על תקלות האייפון הנפוצות


מאת: מערכת אתר קומיון
פורסם: 1/6/2020

מתקדם ככל שיהיה, מסתבר שגם מכשיר האייפון סובל מלא מעט תקלות, שאת חלקן קל ופשוט לתקן בעוד שאחרות נחשבות למורכבות יותר. כך או כך, תיקון אייקון מצריך פנייה למומחים בתחום, למעבדת תיקונים המתמחה בתיקון מכשירי אייפון לכל סוגיו. כך ניתן לקבל מענה מקצועי ואמין ולשוב להשתמש במכשיר מבלי לסבול מתקלות שונות. אילו תקלות אופייניות למכשיר? הנה סקירה קצרה על חלק מהן:

מכשיר איטי – זוהי, אולי, אחת התקלות הנפוצות ביותר וגם הסיבה מדוע רבים מגיעים עם המכשיר למעבדת תיקון. מכשירי האייפון הופכים לאיטיים מאד עם הזמן. גם אם תסירו מהם אפליקציות כבדות או תמחקו את המוני התמונות שאתם שומרים עליהם, לא תוכלו להשיב למכשיר את המהירות שהיתה לו בעת הרכישה. הפתרון, במקרים כאלה, הוא החלפת סוללה. יש להקפיד להחליף לסוללה מקורית וחדשה כמובן.

המכשיר איננו נטען או נטען לאט מדי – גם כאן מדובר בתקלה נפוצה מאד המצריכה פנייה למעבדה המציעה שירותי תיקון אייפון. הסיבה העיקרית לכך היא לרוב לכלוך או חול שהצטבר בתור המכשיר, כזה שחודר אליו לאט לאט, במשך הזמן. לעיתים גם שימוש במטען לא מקורי יכול להיות הסיבה לטעינה איטית מאד ולעיתים גם מטען ישן מאד. הפתרון – פנייה למעבדת תיקונים לצורך ניקוי המכשיר ו/או החלפת המטען. 

סוללת אייפון שמתרוקנת מהר מדי – בין אם אתם משתמשים במכשיר האייפון שלכם לא מעט ובין אם לאו, זוהי תקלה נפוצה מאד וגם לא נעימה. הסיבות להתרוקנות מהירה של הסוללה יכולות להיות שימוש בלתי פוסק באפליקציות השונות, כמו פייסבוק וואטסאפ או סוללה שאיננה תקינה.

מסך תקוע – אם יש לכם מכשיר אייפון, סביר שקרה לכם לא מעט פעמים שהדלקתם את המכשיר שלכם אך הוא לא הגיב. מסך תקוע היא תקלה נפוצה מאד שהסיבות לה יכולות להיות רבות. לעיתים הדבר קשור למעבד המכשיר ולעיתים לרכיב הזיכרון שבו. אז, מה עושים? גם כאן אין מנוס וחשוב לפנות במהירות למעבדה המציעה שירותי תיקון אייפון.

המכשיר לא מזהה את הסים או שאין קליטה – התקלה הלא נעימה הזו אופיינית לאייפון 6, אולם יכולה לצוץ גם בדגמים נוספים. כאשר מדובר באייפון 6 הדבר קשור ברכיב המודם שבמכשיר. כאשר זהו דגם אחר, הסיבה לכך יכולה להיות מכה קלה או זעזוע קל למכשיר שגרם לתזוזת הסים. יש להוציא את הסים מהמכשיר, להכניס חזרה ולהדליק את האייפון. אם לא הסתדר, כדאי לפנות למעבדת תיקונים.

בעיות שמע שונות – בין אם אתם לא שומעים את הצד השני, הצד השני לא שומע אתכם או אתם שומעים תוך כדי שיחה רעשי רקע לא ברורים, ייתכן והסיבות לכך קשורות ללכלוך שהצטבר במכשיר או לבעיה בהגדרות השמע. אם לא סידרתם את העניין והתקלה נמשכת, פנו למעבדת תיקונים. 

מאמרים נוספים

אפשרויות גיוס הון להייטק

אפשרויות גיוס הון להייטק

עיצוב אלבומים באינטרנט - כל אחד יכול

עיצוב אלבומים באינטרנט - כל אחד יכול

על תקלות האייפון הנפוצות

על תקלות האייפון הנפוצות

רכישת מכשיר סלולאר

רכישת מכשיר סלולאר

הכל על הקמת מוקד אנושי וטכנולוגי

הכל על הקמת מוקד אנושי וטכנולוגי

הסמארטפון ככלי היעיל ביותר ללמידה בבית הספר

הסמארטפון ככלי היעיל ביותר ללמידה בבית הספר

כמה מרוויח בונה אפליקציה?

כמה מרוויח בונה אפליקציה?

הצורך הגובר של השוואת מחירי סלולר

הצורך הגובר של השוואת מחירי סלולר

איך לבחור חבילות סלולר לחו

איך לבחור חבילות סלולר לחו"ל?

רכישת מכשיר סלולאר

רכישת מכשיר סלולאר

הצטרפו לרשימת תפוצה
כל הזכויות שמורות Copyright © 2008 - קומיון – עולם הטלקום של ישראל הקמת אתרים ע"י הקמת אתרים