קומיון - עולם הטלקום של ישראל
 הפוך לדף הבית  הוסף למועדפים  שלח לחבר  RSS
האימייל האדום חיפוש באתר

מה זה WEBCOMCOVER?


מאת: מערכת אתר קומיון
פורסם: 18/12/2018

מכשירי הסלולר והלפטופים הם מכשירים שנעשה בהם שימוש רב בקרב אנשים רבים לתקשורת, לעבודה שוטפת, למשחקים בשעות הפנאי, לצילום ולפעילויות אחרות. העניין הוא, שבעידן המודרני ועולם הסייבר עלולה התקשורת להפוך לדו כיוונית.

כלומר, כל בעל מכשיר יכול לבצע פעולות שונות בעזרתם אבל עלול להיחשף לאנשים וגופים זדוניים הנמצאים בצד השני והיו רוצים לקבל מידע עליו ועל סביבתו באמצעות המכשיר הפרטי שבעצם שייך לו. משום כך, יש צורך להגן על הפרטיות בדרכים שונות. אחת הדרכים לקבלת מידע חסוי שהינו, כמובן, מידע שנאסף ללא רשות, היא צפייה באובייקט דרך המצלמות המותקנות על מכשירי טאבלטים וסלולאר. ומה שחשוב עוד לדעת כי ניתן לעשות זאת גם כאשר היא איננה בשימוש בעת שיחות המתבצעות (למשל בעת שיחות SKYPE).

WEBCOMCOVER הינו תריס מצלמה שיכול למנוע חשיפה שאיננה רצויה. מדובר על מדבקה שנועדה להיות במקום של עינית המצלמה. התריס הינו זעיר ממדים שאינו בולט לעין וכמעט שלא ניתן להבחין בו ממבט חולף ורגיל. מידותיו במצב סגור הינן רוחב של 3.3 ס"מ ואורך 1.5 ס"מ. מידות מצב פתוח הן: רוחב 4.5 ס"מ. המנגנון שלו פועל כמו בתריס, הסטה ימינה או שמאלה לפתיחה או סגירה בהתאם לצורך. הוא מגיע עם מיתוג פרוצס בתוספת כרטיס ביקור פנימי ועם גרפיקה מיוחדת היכולה להיות מותאמת לכל גוף עסקי או אחר המזמינים אותו. פטנט זה הינו זול אבל יעיל מאוד.

משום כך, חברות רבות הרוצות להגן על התכנים הרגישים שלהן מעוניינות לתת אותו לעובדיהן. בין החברות הזקוקות לו ביותר ניתן למנות חברות בתחומי ההייטק, התעשיות הביטחוניות, האינטרנט, הסייבר ועוד. הן יכולות להזמין כמויות רבות מהמוצר בעלות שאיננה יקרה, ובכך, להבטיח עוד יותר את נכסיהן החשובים. חברות אלו מאופי פעילותן מבינות מאוד את משמעות ההגנה מפני תקיפות סייבר, שמאופיינת גם בהחדרת תוכנות ריגול זדוניות,  בפריצות ועוד. אמצעי  ההגנה הנ"ל הינו מכאני אבל יעיל מאוד מאחר ואין דרך לראות את הנעשה כאשר עינית המצלמה המותקנת מוסתרת.

המוצר יכול לשמש גם כמוצר פרסומי בעל ערך רב ויכול להיות מופץ בכנסים, בתערוכות וכדומה. ניתן להוסיף לו מיתוג מלא על פי בקשת הלקוח. חברות ואתרי אינטרנט המשווקות מוצרים לעולם הסלולר והמחשבים, וכן, חברות המוכרות מוצרי קד"מ בתחום מציעות מוצרים שונים וביניהם את ה-WEBCOMCOVER, וניתן לרוכשו בכמויות רבות דרך האתרים. כמובן, שהשירות כולל מיתוג הלקוח בתהליך שיתבצע מול נציגי החברה המזמינה. ניתן להזמין בצבעים שונים עם  כיתוב מודפס וסמל המודפס באמצעות לייזר. הם יופיעו, כמובן, על הצד החשוף לעין כל. מומלץ לרכוש מוצרים אלו אצל משווקים בעלי מוניטין אשר מקבלים את ההזמנה, מכינים אותה ומשווקים את המוצרים ישירות ללקוח בפרק זמן קצר יחסית.

מאמרים נוספים

אפשרויות גיוס הון להייטק

אפשרויות גיוס הון להייטק

עיצוב אלבומים באינטרנט - כל אחד יכול

עיצוב אלבומים באינטרנט - כל אחד יכול

על תקלות האייפון הנפוצות

על תקלות האייפון הנפוצות

רכישת מכשיר סלולאר

רכישת מכשיר סלולאר

הכל על הקמת מוקד אנושי וטכנולוגי

הכל על הקמת מוקד אנושי וטכנולוגי

הסמארטפון ככלי היעיל ביותר ללמידה בבית הספר

הסמארטפון ככלי היעיל ביותר ללמידה בבית הספר

כמה מרוויח בונה אפליקציה?

כמה מרוויח בונה אפליקציה?

הצורך הגובר של השוואת מחירי סלולר

הצורך הגובר של השוואת מחירי סלולר

איך לבחור חבילות סלולר לחו

איך לבחור חבילות סלולר לחו"ל?

רכישת מכשיר סלולאר

רכישת מכשיר סלולאר

הצטרפו לרשימת תפוצה
כל הזכויות שמורות Copyright © 2008 - קומיון – עולם הטלקום של ישראל הקמת אתרים ע"י הקמת אתרים