קומיון - עולם הטלקום של ישראל
 הפוך לדף הבית  הוסף למועדפים  שלח לחבר  RSS
האימייל האדום חיפוש באתר

רכישת מכשיר סלולאר


מאת: מערכת אתר קומיון
פורסם: 16/5/2019

השימוש במכשיר טלפון נייד נמצא בעלייה מתמדת לאורך שנים ואחת הסיבות העיקריות לכך היא נוחות השימוש בו והאפשרות לתקשר עם כל אחד  בכל עת ומכל מקום. בנוסף לכך, ניתן לבצע עימו פעולות שונות כולל גלישה באינטרנט על כל היתרונות שהיא מביאה, צילום ותיעוד אחר, אפשרות לשחק במשחקים ועוד. ניתן לומר, כי המכשיר הנייד הוא אחד מה"חברים" הטובים ביותר של האדם. בשוק קיימים דגמים מגוונים המיוצרים על ידי יצרנים בינלאומיים. המובילים בהם הינם אמריקאיים, קוריאניים, יפניים וסיניים. לכל מכשיר יש את המפרט שלו ורוכשים פוטנציאליים רבים מתבלבלים ולא תמיד יודעים איזה מהם הינו המתאים עבורם. מומחים לנושא יכולים לסייע בבחירת המכשיר.

חשיבות תכונות המכשיר

בעת רכישת מכשיר סלולארי יש לחשוב על תכונותיו ובין היתר: מערכת ההפעלה, התאמה לשפה  העברית, התאמה לרשת סלולארית, ביצועים וחומרה, תצוגה ומסך מגע, נוחות השימוש, ביצועי הסוללה וכדומה. כל אלו נכנסים לשיקולים. בנוסף לתכונותיו יש לחשוב על כמות השימוש בו, גודלו, הפונקציות שהוא מספק, איכות הצילומים הנעשים באמצעותו ועוד. חשיבות מיוחדת יש למערכות ההפעלה, ומומלץ לרכוש  כאלו הנתמכים באנדרואיד של גוגל או IOS של אפל בגלל שהן השולטות בשוק. בדיקה הכרחית אחרת היא שהמכשיר, אכן, תומך בתדרים של הרשת הסלולארית עליה מנויים. החשיבות לכך רבה כאשר קונים מכשיר בחנות פרטית או בחו"ל. מי שמבקש לנצל את הטלפון למשחקים, להרצת וידיאו וכדומה טוב יעשה עם יקנה בעל מעבד חזק וזיכרון בעל נפח רב וכדומה.

שיקולים נוספים שיש לקחת בחשבון

שיקול חשוב מאוד הוא המחיר ותנאי התשלום. השיקולים הנ"ל קובעים מאוד ורכישת מכשיר איכותי זול עם אפשרות לתשלומים היא משאת נפשם של רבים. רכישת מכשיר סלולרי בהוראת קבע תגדיל מאוד את אטרקטיביות העסקה ותעודד אותה. כדאי להוסיף, כי אפשרות לרכישה ללא מסגרת אשראי מקלה מאוד על רבים. פריסת תשלומים מאפשרת, במקרים רבים, רכישת מכשיר יקר, יחסית, ומעולה ללא מאמץ כספי מרוכז. אנשי המכירות יעשו כל שביכולתם לסייע בתנאי הרכישה.  את כל השיקולים האלו משקללים היטב, לבסוף, בוחרים את המכשיר המתאים על פיהם.

איפה כדאי לרכוש מכשיר סלולרי

מומלץ לרכוש מכשיר נייד אצל ספק אשר יש ברשותו מגוון רחב של מכשירים של יצרנים מובילים בעולם אשר מהם ניתן לבחור. הייעוץ בנקודת זמן זאת חשוב אבל לא פחות חשוב הוא השירות המקיף הניתן לכל לקוח, ובכלל זה, תיקון מכשירים מקולקלים ושירותים אחרים הנדרשים מעת לעת. היות ואנשים מתרגלים לטלפון וכבר לא יכולים להסתדר בלעדיו, הרי, שמתן טלפון חלופי בעת מסירת הטלפון המקולקל הוא שירות משודרג שכל אחד ישמח לקבל. ספק המספק שירות כזה רושם נקודות זכות רבות. כל תיקון ייעשה בצורה הטובה ביותר כולל החלפת חלקים תקניים ואיכותיים של היצרן עצמו או אחרים המאושרים על ידיו. המטרה היא שכל טלפון נייד יפעל ללא דופי לאורך שנים.pixa

מאמרים נוספים

אפשרויות גיוס הון להייטק

אפשרויות גיוס הון להייטק

עיצוב אלבומים באינטרנט - כל אחד יכול

עיצוב אלבומים באינטרנט - כל אחד יכול

על תקלות האייפון הנפוצות

על תקלות האייפון הנפוצות

רכישת מכשיר סלולאר

רכישת מכשיר סלולאר

הכל על הקמת מוקד אנושי וטכנולוגי

הכל על הקמת מוקד אנושי וטכנולוגי

הסמארטפון ככלי היעיל ביותר ללמידה בבית הספר

הסמארטפון ככלי היעיל ביותר ללמידה בבית הספר

כמה מרוויח בונה אפליקציה?

כמה מרוויח בונה אפליקציה?

הצורך הגובר של השוואת מחירי סלולר

הצורך הגובר של השוואת מחירי סלולר

איך לבחור חבילות סלולר לחו

איך לבחור חבילות סלולר לחו"ל?

רכישת מכשיר סלולאר

רכישת מכשיר סלולאר

הצטרפו לרשימת תפוצה
כל הזכויות שמורות Copyright © 2008 - קומיון – עולם הטלקום של ישראל הקמת אתרים ע"י הקמת אתרים