קומיון - עולם הטלקום של ישראל
 הפוך לדף הבית  הוסף למועדפים  שלח לחבר  RSS
האימייל האדום חיפוש באתר

פתרונות לחיסכון ויעילות בהוצאות הארגון


מאת: מערכת אתר קומיון
פורסם: 14/6/2021

ארגונים רבים מתמודדים עם מציאות כלכלית מאתגרת בגלל שינויים במשק המקומי והגלובלי, תחרות קשה בכל הענפים, שחיקה ברווחיות ועלייה בהוצאות השוטפות. כל ארגון חייב ליישם פתרונות מתקדמים לחיסכון בהוצאות העסק ולייעול העבודה, רק כך ניתן לחסוך בהוצאות ולקצץ משמעותית בעלויות הקבועות והשוטפות של הארגון.

ניהול נכון ומקצועי של ארגון מחייב תהליכי בקרה שוטפים המהווים חלק בלתי נפרד מההתנהלות העסקית, תהליכי הבקרה נועדו לאתר את נקודות החוזקה והחולשה בארגון, לבחון הוצאות ועלויות מיותרות ולהטמיע דרכים ופתרונות יצירתיים לחיסכון בארגון ולתפעול נכון ומיטבי. מקבלי ההחלטות בארגון חייבים להקפיד על ניהול עסקי מוצלח המבוסס על נתוני אמת, ייעול מתמיד בעבודה, שיפור ההכנסות וקיצוץ ההוצאות. מומלץ לקבל ייעוץ מקצועי מגורם חיצוני המסוגל להטמיע פתרונות מתקדמים, איכותיים ואפקטיביים לחיסכון בעלויות ולשיפור תפוקת העובדים.

5 פתרונות מומלצים לחיסכון בהוצאות הארגון/העסק:

ישנם פתרונות מוכרים המאפשרים לכל ארגון לחסוך בהוצאות השוטפות ולייעל את העבודה, הדרכים הפופולריות להשגת המטרה הן:

1. חיסכון בהוצאות התקשורת – ארגונים משקיעים משאבים גדולים בפתרונות תקשורת שונים, כדי לחסוך בהוצאות התקשורת ניתן להטמיע פתרונות טכנולוגיים מתקדמים כמו פתרונות ענן, מרכזיית IP, חוות שרתים גלובלית וכו'.

2. השוואת מחירים וניהול מו"מ עם ספקים – מומלץ לעיין בכל החוזים עם הספקים של הארגון כדי לנהל איתם מו"מ אפקטיבי המוביל לחיסכון בהוצאות הארגון, ויש לבצע השוואת מחירים כדי לבחור ספקים חדשים וזולים יותר. ניתן לחסוך עלויות משמעותיות אם משפרים את תנאי התשלום והאשראי של הספקים, וחשוב לערוך מכרז לפני רכישת ציוד משרדי, מחשבים, מערכות תקשורת, תוכנות ועוד.

3. שכירות – הקורונה הוכיחה כי ארגונים רבים יכולים לוותר על המשרדים היוקרתיים ולעבור למודל עבודה מרחוק. השכירות של המשרד מהווה הוצאה משמעותית בעיקר אצל עסקים קטנים ובינוניים, לכן יש לשקול את כדאיות המשרד, לבדוק מקומות זולים יותר או לעבור לעבודה מהבית.

4. התייעלות אנרגטית – חשוב לבחון דרכים יעילות להתייעלות אנרגטית בארגון, לדוגמה החלפת מערכת המיזוג למזגן אינוורטר חסכוני, רכישת רכבים חשמליים או היברידיים, הפעלת המזגן על טמפרטורה קבועה במודל חסכוני, התקנת לוחות סולריים על גג המבנה ועוד.

5. ניהול מערך הסעות חכם – מומלץ להטמיע בארגון מערכת חדישה טובת ניהול מערך הסעות ונסיעות, בעזרתה ניתן לפקח על נסיעות העובדים, לפקח ולבקר את שירותי ההסעה הניתנים במיקור חוץ, לבחור מסלולים החוסכים זמן וכסף, ליהנות מפתרון אוטומטי וחדשני המבוסס על בינה מלאכותית לתכנון אופטימלי של מערך ההסעות בארגון ועוד. אחת מההוצאות הגבוהות בכל ארגון היא ההוצאה בגין הסעות עובדים, במיוחד כיום כאשר הכבישים עמוסים, הדלק מתייקר ועלות הביטוחים גבוהה.

לסיכום...

ארגונים ועסקים מתמודדים עם אתגרים קשים ומורכבים, לכן חשוב להכיר דרכים ואמצעים טכנולוגיים לחיסכון בהוצאות ולייעול העבודה. יש לא מעט דרכים להשגת המטרה, וכדאי לפנות לחברות המתמחות בפתרונות להתייעלות ולחיסכון בהוצאות הארגון.

מאמרים נוספים

פתרונות לחיסכון ויעילות בהוצאות הארגון

פתרונות לחיסכון ויעילות בהוצאות הארגון

תפקידה של מערכת בינה עסקית בארגונים

תפקידה של מערכת בינה עסקית בארגונים

היתרון ברכישת מכונת צילום משולבת למשרד

היתרון ברכישת מכונת צילום משולבת למשרד

סטארט-אפ החודש: innerActive - פרסום סלולרי

סטארט-אפ החודש: innerActive - פרסום סלולרי

סטארט-אפ החודש: Mo'Minis

סטארט-אפ החודש: Mo'Minis

סטארט-אפ החודש: WeFi

סטארט-אפ החודש: WeFi

סטארט-אפ החודש: Spikko

סטארט-אפ החודש: Spikko

הצטרפו לרשימת תפוצה
כל הזכויות שמורות Copyright © 2008 - קומיון – עולם הטלקום של ישראל הקמת אתרים ע"י הקמת אתרים